KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15936024
nr 1593 6024
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 32x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:49:25
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist